Hakkımızda


23.11.2009 Tarihinde Hikmet Osman ÖZKILIÇ tarafından kurulan PC SERVİSİ 7/24 
2 Yıllık hizmet süresi içerisinde başarıyla hizmet vermiş olup,iş yaptığı kurum ve kişiler tarafından büyük bir beğeni almış,çalışmaları takdirle karşılanmıştır.
Aynı kuruluş 15.08.2011 tarihinden itibaren AREMBİL Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri adı altında aynı hizmet kalitesiyle çalışmalarına devam etmektedir.
 
Kuruluşumuzun 7. yılı içinde bulunduğumuz bu günlerde sizlerle çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün gelişmekte olan güvenlik ve bilgisayar sektöründe gelişmelere paralel olarak gelişen teknolojisiyle beraber personel sayısını da artırarak 2015 yılı itibarıyla 100 m2 kapalı alana sahip yeni yerine taşınarak önceki yıllara oranla %27,5 büyüme sağlamış ve sektöründe büyük bir başarıya imza atmıştır.
 
2009 yılı başlarında 150 firma,kurum ve bireysel müşteri ağımızı 2016 yılında firma,kurum ve bireysel müşterilerimiz olarak  %200  büyüyerek 450 e çıkarmanın haklı gururunu sizlerle paylaşıyoruz. Buna paralel olarak bayiliğini yaptığımız firma sayısını 10 a, çıkarmış bulunmaktayız.Teknolojinin gelişmesi doğrultusunda kişilere, firmalara ve kurumlara daha kaliteli ve bilinçli hizmet vermek en önemli misyonumuz olacaktır.
 
Bu doğrultuda müşterilerimizin gereksinimlerini en kaliteli ve uygun şekilde karşılayarak, verdiğimiz hizmet kalitesini daima yükseltirken, bu alanda profesyonel yetişmiş insanları kazanmak kazandırmak suretiyle, lider firma ve marka olmak ise yegane vizyonumuz olacaktır.